Chceš kontaktovat zákazníky, kteří projevili zájem o naše produkty? Hledáš práci, která tě bude bavit? Chceš se stát součástí dynamického týmu a využívat spoustu firemních benefitů? Pak hledáme přímo tebe!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Telefonická komunikace se zákazníky naší společnosti
  • Nabídka a prodej produktů zákazníkům na míru
  • Podpora našich klientů po telefonu
  • Administrativa spojená s prodejem a požadavky klientů

POŽADUJEME:

  • Komunikativnost
  • Pozitivní osobnost plná nadšení s tahem na branku
  • Pracovní doba 40 hod. týdně
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Plnění stanovených cílů
  • Chuť zdokonalovat sama sebe a učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Motivační finanční ohodnocení (fix + bonusy)
  • Neomezené členství do fitness centra v AZ Toweru
  • Vouchery na víkendové wellness pobyty v resortu Maximus
  • Permanentky na squash, tenis, badminton atd.
  • Přátelský a dynamický tým spolupracovníků
  • Celodenní catering
  • Kanceláře v centru Brna s výbornou dostupností
  • Nástup ihned/ dle dohody
Zaujala tě tato pozice? Pak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

31.7.2015