Podpora zákaznického oddělení - vhodné pro OZP, HPP, Brno

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Podpora zákaznického oddělení.

NÁPLŇ PRÁCE:

Telefonická komunikace se zákazníky a s cestovními kancelářemi Zodpovídání dotazů klientů Komunikace s prodejním oddělením, vyřizování vzkazů od klientů Zapisování telefonických/e-mailových objednávek do firemního software Drobná administrativa

POŽADUJEME:

Nástup dohodou Minimálně SŠ/VŠ vzdělání Velmi dobrá orientace na internetu a PC Dobré komunikační schopnosti Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost

NABÍZÍME:

Možnost získat praxi v největší internetové cestovní agentuře Zaměstnání na HPP (vhodné i pro OZP) Zajímavou práci v příjemném prostředí moderně zařízeného call centra Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.) Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ práce:

Práce pro OZP

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.2.2017