Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit
  •  

Flek.cz ...nabídka práce

 

Brigády na léto pro studenty last minute

Brigády na léto pro studenty last minute

Propásli jste hledání brigády a marně sháníte přivýdělek na léto? Atraktivní dobře placené volné místo možná již neseženete, mezitím si ale můžete vybrat z brigád, které jsou snadno dostupné pro každého, protože zájem o ně není tak velký jako poptávka po pracovnících.

Call centra

Jistotou v každém ročním období jsou call centra, která nabízejí spoustu volných míst. Prostřednictvím telefonu můžete oslovovat stávající zákazníky firem, zapojovat lidi do průzkumu a anket i prodávat nejrůznější produkty.

Výhodou práce v call centru je flexibilní pracovní doba a také často dobré základní platové ohodnocení, které se často ještě navyšuje o bonusy při uzavírání smluv se zákazníky apod. Na druhou stranu vykonávání takovéto práce vyžaduje opravdu pevné nervy. Vzpomeňte si, jak rádi odpovídáte podobným tazatelům a obchodníkům po telefonu Vy.

Aktuální nabídky brigád v Call centrech

Hostesky a promotéři

Pro mnohé velmi atraktivní brigádu představuje i snadno dostupná pozice hostesky či promotéra. Nabídek na propagaci nejrůznějších produktů a služeb v obchodních řetězcích i na výstavách je nespočet a stále se objevují nové.

Pro tento druh brigády je ale nutné počítat s čím, že musíte nejen rádi komunikovat s lidmi, ale také disponovat příjemným vzhledem a vystupováním. Navíc se ve většině případů nejedná o práci na delší dobu, ale pouze o nárazové přivýdělky na den či víkend.

Aktuální nabídky brigád pro hostesky a promotéry

Číšníci/servírky, barmani

Ačkoliv během roku poptávka po obsluze v barech a restauracích není nijak výjimečná, o prázdninách, kdy se otevírají zahrádky, stánky a sezónní občerstvení, neúměrně roste. Místa na těchto pozicích seženete i v tuzemsku i v cizích zemích, a to různě placené. V některých turistických lokalitách můžete narazit i na nabídky se sezónním ubytováním či bonusem ve formě stravování. Počítejte ale s tím, že na lépe placených pozicích je často požadováno vyučení nebo alespoň praxe v oboru.

Aktuální nabídky brigád na pozici číšník/servírka

Brigády na táboře

Letní tábory každý rok zaměstnají tisíce lidí na nejrůznějších pozicích. Můžete připravovat program pro děti, pomáhat v táborové kuchyni či přihlásit se jako zdravotník. Výdělky na většině takovýchto pozic nejsou sice nijak převratné, máte ale vždy zajištěno ubytování a stravu. Navíc práce nebývá nijak náročná a stihnete si užít spoustu zábavy a poznat nové lidi.

Na některé pozice je třeba počítat s příslušným školením a doložením o jeho absolvování. Nutný je také více než kladný přístup k dětem, setkávat se s nimi totiž budete doslova na každém kroku.

Aktuální nabídky brigád na táboře

Pracovníci ve wellness

Vzrůst poptávek po pracovnících v poslední době zaznamenala také oblast wellness služeb. Pracovník ve wellness centru, wellness poradce, práce v centru zdraví a další podobné názvy skrývají jediné zaměstnání, kde se budete starat o klienty daného centra. Náplní práce je kromě drobné administrativy zejména poradenství v oblasti stravování, cvičení apod.

Výhodou této práce je, že je nabízena na plný i částečný úvazek, a to velmi flexibilně. Můžete si tak vydělat celkem snadno slušné peníze, protože kromě komunikativnosti a příjemného vystupování většina center nevyžaduje žádné zvláštní předpoklady. Vše Vás zdarma naučí. Pokud by se Vám práce líbila a byli jste v ní úspěšní, je také ve většině případů možné pokračovat i mimo letní měsíce a získat tak dlouhodobou brigádu.

Aktuální nabídky brigád ve wellness

Publikováno: 24.6.2012   |   Zobrazeno: 7303x

Komentáře

Napsat vzkaz

Jméno:
E-mail:
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)