Zvukaři a osvětlovači - Severočeské divadlo s.r.o.

Požadovaná profese Zvukaři a osvětlovači
Pracovní poměr od 01.01.2018 do 31.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 14800Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce:Lidické náměstí č.p. 1710/10, Ústí nad Labem.
Náplň práce: obsluha zvukového zařízení při představeních divadla, zpracování digitálních záznamů a technické úpravy, samostatná tvorba umělecko-akustických složek nahraných děl, údržba zvukových a televizních zařízení.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, praxe v oboru.
Nabízíme: platové podmínky 14 800,- Kč.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Referenční číslo 13460950737
Pracoviště Severočeské divadlo s.r.o. [2]
Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem)
Ústí nad Labem-centrum
Lidické náměstí 1710/10
Firma Severočeské divadlo s.r.o.
Kontaktní osoba Eva Enekešová
tel.: +420 725 830 404
e-mail.: eva.enekes@operabalet.cz
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky práce Ústí nad Labem Nabídky brigád Ústí nad Labem

/* Not affection functionality */