Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - Jan Polata

Požadovaná profese Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
Pracovní poměr od 3.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 19536Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka CIZ (doba určitá do 29.11.2019)
Náplň práce: zednické práce v oblasti výstavby budov
Požadavky na zaměstnance:
-dobrá pracovní morálka
-průměrná fyzická zdatnost
-Vyučení v oboru
Pracovní doba:
-6:00-14:30
Průkazy, certifikáty: výuční list, nebo jiný adekvátní doklad prokazující vyučení v oboru
Nabízíme: ubytování na ubytovně.
Kontatk: Polata Tomáš Ing., tel.: 382 567 333, 721 834 908, e-mail: tomas.polata@polata.cz osobně mezi 6:00 - 14:30 hod. (lepší v dopoledních hodinách).
Referenční číslo 14983520743
Pracoviště Jan Polata
Milevsko (okres Písek)
Petrovická 440
Firma Jan Polata
Kontaktní osoba Ing. Tomáš Polata
tel.: +420 382 567 333,721 834 908
tomas.polata@polata.cz
Úřad práce Písek
Nabídky brigád Písek Nabídky práce Písek