Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - VALC s.r.o.

Požadovaná profese Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
Pracovní poměr od 01.08.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23000Kčdo 26000Kč / měsíc
Poznámka ZEDNÍK/-ICE
- PP po 3 měsících zapracování na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce na stavbách
- Požadujeme: vyučení v oboru a/nebo prokazatelnou praxi v oboru, ŘP sk. B výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s 26 letou působností na trhu, mzdu od 23000 do 26 000 Kč v závislosti na dovednostech a kvalitě odvedené práce (výsledcích), příspěvek na stravování
- V případě zájmu volejte Po - Pá od 8:00 do 15:00 hod. na tel.: 774 728 052 (Ing. Valc) nebo pište na e-mail: valctomas@valc-hk.cz
Referenční číslo 12714650779
Pracoviště VALC s.r.o.
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Kukleny
Pražská třída 13/84
Firma VALC s.r.o.
Kontaktní osoba Tomáš Valc
e-mail.: valctomas@valc-hk.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

OK
/* Not affection functionality */