Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - Soukromá klinika LOGO s.r.o.

Požadovaná profese Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)
Pracovní poměr od 1.6.2016
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (20 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 10000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Karlovo náměstí č.p. 292/15, Nové Město, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Matějková Věra, e-mail: vera.matejkova@logoped.cz
Soukromé zdravotnické zařízení, přijme pro sovji pražskou pobočku recepční - zdravotní sestru, zdravotnického asistenta.
Náplň práce: objednávání a příjímání telefonických objednávek pacientů, vedení dokumentace pracientů ve speciálním programu, komunikace s ošetřujícími lékaři a další administrativní práce spojené s chodem recepce kliniky.
Požadujeme: príjemné vystupování a empatické jednání, odolnost vůči stresu, zájem se dále vzdělávat v oboru, znalost anglického jazyka vítána.
Nabízíme: práci v mladém kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, další zaměstnanecké benefity.
Zaměstnanecké výhody: stravenky.
Referenční číslo 10903790759
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2