Zámečníci strojů - A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Zámečníci strojů
Pracovní poměr od 1.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Zkoušky svařování
Výhody
  • Jiné výhody - sportovně-společenské akce, příspěvek na důchodové připojištění, jazykové kurzy
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Advanced Technology Group (ATG s.r.o.) je technologicky vyspělá, česká firma působící 25let v oboru speciálních procesů. Jedním z produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení.Dále poskytujeme veškeré služby v oboru defektoskopie i průmyslové inspekce.
Díky komplexnosti portfolia nabízíme kompletní řešení v daném oboru a řadíme se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.
Pro více informací: www.atg.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ
-Komplexní svařovací práce při výrobě strojů s charakterem zákaznického řešení: černý materiál/nerez (MAG, MMA ev. TIG)
-Případně pomocné práce při instalaci našich zařízení u zákazníků v ČR i zahraničí (dle dohody)

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE
-Min. SOU
-Platná kvalifikace pro svařování metodou MIG a/nebo MMA a/nebo TIG a praxe min. 1 rok. V případě neplatné kvalifikace požadujeme praxi min. 4 roky
-Orientace ve výkresové dokumentaci
-Samostatnost, výborný zdravotní stav

NABÍZÍME
-Zaměstnání u stabilní české společnosti, uznávané v ČR i zahraničí
-Práce na plný úvazek (resp. částečný úvazek/IČO : dle dohody)
-Dlouhodobá perspektiva zaměstnání
-Mzdové ohodnocení odpovídající praxi a schopnostem
-Možnost služebních cest (tuzemských i zahraničních)
-Příspěvek na důchodové spoření
-Kvalitní pracovní zázemí

NÁSTUP
-Ihned/dle dohody
Referenční číslo 11216950797
Pracoviště A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o. (Toužimská)
Praha (okres Hlavní město Praha)
Letňany
Toužimská 771
Firma A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)
Kontaktní osoba Ing. Marie Netušilová
tel.: +420 273 037 611
atg@atg.cz,
Úřad práce ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu
Nabídky brigád ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu Nabídky práce ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu
Bohužel se nám nepodařilo získat kontakt na tuto společnost. Prosím, zkuste najít kontakt v popisu pracovní nabídky.