Požadovaná profese Zámečníci strojů
Pracovní poměr od 17.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Naturální výhody - servis pracovního oblečení
  • Podnikové stravování - stravenky
Mzdové rozpětí od 29000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň: programování a obsluha svařovacího robota CLOOS
Požadavky: SŠ strojní, min. vyučen - zámečník, programátor, loajalita, schopnost rozvíjet se, praxe vítána
Nabízíme: stravenky, nástupní mzda 29000,-Kč, servis pracovního oblečení atd.
Nástup možný ihned.
Nutný telefonický kontakt.
Referenční číslo 13453000714
Pracoviště STODKERAM s.r.o.- provoz Holýšov
Holýšov (okres Domažlice)
Kasárenská 735
Firma STODKERAM s.r.o.
Kontaktní osoba Tomáš Opatrný
tel.: +420 379 491 035;724 559 857
e-mail.: stodkeram.opatrny@volny.cz
Úřad práce Domažlice
Nabídky práce Domažlice Nabídky brigád Domažlice

/* Not affection functionality */