Požadovaná profese Zámečníci strojů
Pracovní poměr od 19.02.2018
Pracovněprávní vztah DPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 3500Kčdo 7000Kč / měsíc
Poznámka ZÁMEČNÍK/-ICE
- Brigáda na dohodu o provedení práce, zkrácený úvazek 10 - 20 hod. týdně, nástup dohodou, místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova.
- Náplň práce: zámečnické práce potřebné k úspěšnému dokončení oprav nákladních automobilů
- Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, technické myšlení
- Nabízíme: prémie za vysoké pracovní nasazení a kreativitu nových nápadů, odborná školení
- Žádosti s životopisem zasílejte na e-mail: pavel.smidrkal@malina-vrse.info. Více na www.servis-malina.cz.
Referenční číslo 11319910768
Pracoviště MALINA - VRŠE s.r.o.
Zachrašťany (okres Hradec Králové)
123
Firma MALINA - VRŠE s.r.o.
Kontaktní osoba Pavel Šmidrkal
tel.: +420 731 757 450
e-mail.: pavel.smidrkal@malina-vrse.info
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

/* Not affection functionality */