Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více
Požadovaná profese Vývojáři softwaru
Pracovní poměr od 1.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 50000Kč / měsíc
Poznámka Programátor-analytik

Společnost Cominfo a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici "Programátor-analytik"

Pracovní náplň:

Vývoj SW v oblasti identifikačních systémů aplikací v prostředí .NET

Požadujeme:

Znalost práce s vývojovým nástrojem MS Visual Studio.NET
Znalost C#, ASP.NET, ADO.NET, Entity Framework a MS SQL
Výhodou zkušenosti s WEB service, tvorbou WEB stránek a znalost HTML5 a MVC
Vzdělání nejlépe vysokoškolské s příslušným zaměřením
Výhodou znalost AJ
Schopnost samostatné i týmové tvůrčí práce

Nabízíme:

Nástup ihned
Práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející společnosti
Participaci na vývoji nových produktů
Možnost získání nových znalostí
Zajímavé finanční ohodnocení

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete životopis na prace@cominfo.cz.
Referenční číslo 16393340762
Pracoviště
Zlín (okres Zlín)

Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín