Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Vývojáři softwaru - KCT Data, s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Vývojáři softwaru
Pracovní poměr od 11.5.2016
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1472/11, 102 00 Praha 102 - Hostivař
Prvotní kontakt: Mgr. Michaela Dindová, 606 646 258, michaela.dindova@kctdata.cz

Hledáme vhodné kandidáty/-tky na pozici Konzultant SAP.
Pozice je otevřená i pro juniory a zájemce bez znalosti SAP, s alespoň akademickou znalostí některé z oblastí podnikových procesů a IS (účetní moduly a kontroling, logistika, výroba, prodej, nákup, údržba, personalistika).

Náplň práce:
- analýza a návrh implementace nebo optimalizace podnikových procesů
- vlastní implementace a poimplementační podpora a rozvoj řešení
- sledování trendů v oboru, rozvoj svých odborných znalostí
- předprodejní podpora sales týmu, péčei o vztah se zákazníkem

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání s 2 letou praxí v oblasti podnikových IS nebo VŠ vzdělání
- znalost AJ / (NJ - výhodou)
- ochota cestovat v rámci ČR
- schopnost samostatné práce, předpoklad pro vedení menších týmů
- výhodou - zkušenost/znalost některého z SAP ERP modulů
- orientace v současných SAP technologiích

Nabízíme:
- zázemí úspěšné a stabilní společnosti, se zaměřením na realizace rozvojových a inovativních řešení
- samostatnou a odpovědnou práci v pestrém prostředí
- ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům (junior 25-40tis, senior dle dohody)
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje po stránce odborné i manažerské
- možnost ubytování v Praze
Referenční číslo 10774900748
Pracoviště KCT Data, s.r.o. - 001
Praha (okres Hlavní město Praha)
Hostivař
Průmyslová 1472 /11
Firma KCT Data, s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Michaela Dindová, kontaktní osoba pro styk s ÚP
tel.: +420 606 646 258
michaela.dindova@kctdata.c
Úřad práce Praha 10
Nabídky brigád Praha 10 Nabídky práce Praha 10