Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - Základní škola, Hlinsko, Resslova 603

Požadovaná profese Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)
Pracovní poměr od 1.9.2018 do 31.8.2019
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (16 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 7940Kč do 10088Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: ZŠ Resslova Hlinsko, Resslova 603, Hlinsko.
NÁPLŇ PRÁCE: pomoc při vzdělávání žáka.
POŽADAVKY: střední škola s maturitou, pedagogické vzdělání se zaměřením na vychovatele školní družiny, kladný vztah k žákům, kvalitní práci, spolehlivost, pečlivost, důslednost, flexibilitu, ochotu se dále vzdělávat, profesionalitu.
NABÍZÍME: tvůrčí práci v dobrém kolektivu.
Úvazek je možné, v případě splnění podmínek, kombinovat s dalším úvazkem asistenta pedagoga.
Nabídky včetně životopisu a dosaženého vzdělání a praxe zasílat výhradně na zsresslovahlinsko@zsresslova.cz do 31.7.2018.
Referenční číslo 14727190774
Pracoviště Základní škola, Hlinsko, Resslova 603
Hlinsko (okres Chrudim)
Resslova 603
Firma Základní škola, Hlinsko, Resslova 603
Kontaktní osoba Ing. Petr Culek, ředitel
tel.: +420 469 311 530
zsresslovahlinsko@zsresslova.cz
Úřad práce Chrudim
Nabídky brigád Chrudim Nabídky práce Chrudim