Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Všeobecní administrativní pracovníci - Státní zemědělský intervenční fond

Požadovaná profese Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr od 1.11.2019
Pracovněprávní vztah Služební poměr
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 26480Kč do 39790Kč / měsíc
Poznámka MÍSTO VÝKONU : Ve Smečkách č.p. 801/33, Nové Město, 110 00 Praha
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Heverlová Aneta Mgr., e-mail: kariera@szif.cz

Jsme jedinou akreditovanou platební agenturou v ČR pro provádění opatření Společné zemědělské politiky EU a služebním úřadem podle Zákona o státní službě. V současné době u nás pracuje přes 1 300 zaměstnanců, kteří působí na centrálním pracovišti v Praze i v regionech. Do našeho kolektivu rádi přijmeme zkušené zaměstnance s mnohaletými praktickými zkušenostmi i absolventy, kteří mají nově získané teoretické znalosti.

Náplň práce :

Referent analyzuje legislativu České republiky a Evropské unie za účelem vytváření a aktualizace kontrolních systémů/postupů pro ověřování podmínek svěřených opatření. Zajišťuje školení terénních inspektorů v rámci Regionálních odborů SZIF, kteří provádějí kontroly. Referent ověřuje v terénu dodržování kontrolních systémů/postupů prováděných terénními inspektory. V terénu referent pracuje s měřickými přístroji (GPS Trimble) a následně zpracovává naměřená data. Tvoří závěrečné a výroční zprávy založené na analýze výsledků za kontrolní období v rámci svěřených opatření.

Požadujeme :

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme :

- systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná služební doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (možnost účasti na zahraničních školení v anglickém jazyce, osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek 400 Kč na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání) - jsme zprostředkovatelem karty MultiSport
- ochranné pracovní pomůcky pro letní i zimní období, příp. i očkován
Referenční číslo 16863380743
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2