Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Všeobecní administrativní pracovníci - Pavel Munduch

Požadovaná profese Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr od 15.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 35000Kč do 50000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: realizace smluvených schůzek s klienty, spolupráce s analytickým odd., nastavení optimálního portfolia klienta.

Požadujeme: pozitivní přístup k práci, licence PPZ od ČNB výhodou, komunikační dovednosti.

Nabízíme: zajištěnou klientelu call centrem společnosti, zázemí pobočky a servis zdarma, pravidelné školení a workshopy, možnost kariérního růstu, příspěvky na osobní automobil, zvýhodněný telefonní tarif, firemní akce včetně dovolených.
Referenční číslo 15061320757
Pracoviště Pavel Munduch - pracoviště Pelhřimov
Pelhřimov (okres Pelhřimov)
Nádražní 475
Firma Pavel Munduch
Kontaktní osoba Pavel Munduch
tel.: +420 792 320 104
munduchpavel@gmail.com
Úřad práce Pelhřimov
Nabídky brigád Pelhřimov Nabídky práce Pelhřimov