Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Všeobecní administrativní pracovníci - Pavel Munduch

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr od 15.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: realizace smluvených schůzek s klienty, spolupráce s analytickým odd., nastavení optimálního portfolia klienta.

Požadujeme: pozitivní přístup k práci, licence PPZ od ČNB výhodou, komunikační dovednosti.

Nabízíme: zajištěnou klientelu call centrem společnosti, zázemí pobočky a servis zdarma, pravidelné školení a workshopy, možnost kariérního růstu, příspěvky na osobní automobil, zvýhodněný telefonní tarif, firemní akce včetně dovolených.
Referenční číslo 15061310766
Pracoviště Pavel Munduch - pracoviště Pelhřimov
Pelhřimov (okres Pelhřimov)
Nádražní 475
Firma Pavel Munduch
Kontaktní osoba Pavel Munduch
tel.: +420 792 320 104
munduchpavel@gmail.com
Úřad práce Pelhřimov
Nabídky brigád Pelhřimov Nabídky práce Pelhřimov