Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Všeobecní administrativní pracovníci - Miroslav Unger

Požadovaná profese Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr od 15.8.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz
Mzdové rozpětí od 19000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: U kříže 609/2, Praha 5 - Jinonice. Kontakt: Kontakt: hrncarova.hr@iamesgrant.cz.
Náplň práce:
-Denní komunikace a péče o nové a stávající klienty
-Domlouvání a obvolávání schůzek s klienty
-Aktivní vyhledávání nových zakázek a nemovitostí (oslovení jejich vlastníků)
-Administrativní podpora kanceláře
Požadujeme:
-Příjemný hlasový projev a pozitivní přístup k práci
-Komunikativnost, zodpovědnost a dobré obchodní dovednosti
-Samostatnost, důslednost, proaktivita a spolehlivost
-Ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu
-Znalost práce na PC (MS Office)
-ŘP sk. B výhodou
Nabízíme:
-Motivační provizní systém nad rámec fixní mzdy
-Možnost profesního růstu po zaučení

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.
Referenční číslo 10720480741
Pracoviště Miroslav Unger (Jinonice)
Praha (okres Hlavní město Praha)
Jinonice
U kříže 609 /2
Firma Miroslav Unger
Kontaktní osoba Iveta Hrnčářová
hrncarova.hr@jamesgrant.cz
Úřad práce Praha 9
Nabídky brigád Praha 9 Nabídky práce Praha 9