Nabídka již není aktuální

Všeobecní administrativní pracovníci - Level Real, s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit

Požadovaná profese Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr od 1.5.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 17000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce: Podskalská 2046/14, Nové Město, 128 00 Praha 2)
kontaktní osoba: Saláková Zuzana, e-mail: prace@jamesgrant.cz -posílejte svůj životopis s motivačním dopisem.
nabízíme: Zvýhodněný telefonní tarif, možnost pracovního růstu, další vzdělávání
Náplň práce:
- Poskytování administrativního zázemí (telefonování, korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů a smluv)
-Vyhledávání nemovitostí na internetu dle poptávky
- Denní komunikace s klientem a péče o klienty
Požadujeme:
-Samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost
- Zájem o trh s nemovitostmi
-Ochotu učit se novým věcem
-Uživatelská znalost PC (MS Office, internetový vyhledávač)
-Znalost cizího jazyka výhodou
-Řidičský průkaz sk. B výhodou
Na e-mailovou adresu prace@jamesgrant.cz posílejte svůj životopis s motivačním dopisem.
Referenční číslo 10630220786
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2