Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Všeobecní administrativní pracovníci - REAL ESTATE BROKER SERVICES s.r.o.

Požadovaná profese Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr od 1.3.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu: Helénská č.p. 1799/4, kontakt: Nejezchlebová Lucie, e-mail: hr@jamesgrant.cz. Prvotní kontakt emailem.
Nabízíme:
- Příjemnou atmosféru
- Vlastní kvalitní systém zaškolení
- Fixní plat
- Aktivní podíl na růstu a úspěchu firmy.
- Možnost pracovat na sobě a rozvíjet se, jak pracovně, tak lidsky.
Požadujeme:
- Samostatnost v jednání a rozhodování
- Aktivní, inovativní a pozitivní přístup
- Příjemné a reprezentativní vystupování
- Dynamičnost, energie a průbojnost
- Ochota přijímat nové výzvy
Flexibilita, systematičnost a loajalita
Náplň práce:
- Zodpovědné vedení CRM
- Mailová a telefonická komunikace
- Spolupráce s obchodním oddělením
- Péče o zákazníky
- Účast na dotačních školeních

Referenční číslo 10052270730
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2