Všeobecní administrativní pracovníci - Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

Požadovaná profese Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr od 01.09.2018 do 31.08.2019
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek, minimálně 30 h/týden
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 11588Kčdo 17422Kč / měsíc
Poznámka REFERENT/-KA MAJETKOVÉ SPRÁVY
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.9.2018
- Náplň práce: zajišťuje a kontroluje pravidelné provádění servisů a revizí a prověrek technické způsobilosti externími firmami, hlídá a eviduje spotřeby energií ve všech objektech svěřených SVK HK, připravuje podklady pro vyhodnocení spotřeby za časové úseky, hlídá technické prohlídky, sleduje spotřebu paliv, kontroluje doklady o čerpání provozních náplní, PHM, náhradních dílů na jejich fakturaci, organizuje provoz osobních automobilů, zajišťuje cenové poptávky pro drobné nákupy, zpracovává podklady pro vedoucího PO, zajišťuje školení BOZP, PO, školení zdravotních hlídek a řidičů referentů, sleduje platnost školení u všech zaměstnanců
- Požadavky: ÚSO s maturitou, technický směr výhodou, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
dobrá uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word a Excel), psaní všemi deseti výhodou
-Termín podání přihlášky: do 20. 7. 2018.
- V případě zájmu zašlete přihlášku na e-mail Michaela.Sramkova@svkhk.cz nebo písemně na adresu Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, Hradecká 1250, 500 03 Hradec Králové (na obálku uveďte VŘ referent/ka), součásti přihlášky: strukturovaný životopis včetně telefonního a e-mailového kontaktu, motivační dopis,kopie dokladu o požadovaném vzdělání.

Referenční číslo 14743220703
Pracoviště Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Hradecká 1250/2
Firma Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Kontaktní osoba Michaela Šrámková
tel.: +420 494 946 245
e-mail.: michaela.sramkova@svkhk.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

OK
/* Not affection functionality */