Všeobecní administrativní pracovníci - BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.

Požadovaná profese Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr od 02.11.2017 do 31.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní (výhodou)
Výhody
  • Jiné výhody - mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 22000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Bezděkov č.p. 514, 560 02 Česká Třebová 2
Náplň práce:
- Vyhodnocování a příprava měření dílů na 3D scanneru
- Provedení ostatních měření /např. indexu toku granulátu, drsnosti/
- Spolupráce s pracovníky úseku kvality na řešení problémů dle ISO 9001, VDA 6.1
Požadujeme:
- ÚSO (maturita)
- Pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilita
- Znalost AJ výhodou
- Řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme:
- Dodatková dovolená (4 dny/rok)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Mobilní telefon
- Dotované obědy na pracovišti
- Pružná pracovní doba
- Zaškolení a kariérní růst
Kontakt: telefonicky 8 - 14 hodin nebo e-mailem
Referenční číslo 13442160770
Pracoviště BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
Česká Třebová (okres Ústí nad Orlicí)
Bezděkov 514
Firma BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
Kontaktní osoba Iva Cvejnová
tel.: +420 465 519 965
e-mail.: personal@bohmplast.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky práce Ústí nad Orlicí Nabídky brigád Ústí nad Orlicí

/* Not affection functionality */