Všeobecné sestry se specializací - Domov Korýtko, příspěvková organizace

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Všeobecné sestry se specializací
Pracovní poměr od 1.8.2019 do 31.7.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 22800Kč do 34320Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Petruškova 6/2936, Ostrava Zábřeh
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 9-14 hod, životopisy a motivační dopisy zasálejte emailem na volnamista@domovkorytko.cz
Na výběrové řízení budou pozváni uchazeči, kteří byli zařazeni do 2. kola výběrového řízení.

Střední zdravotnická škola s maturitou + registrace

Praxe na geriatrii nebo v sociálních službách výhodou.

Náplň práce: Zajišťuje základní a odbornou ošetřovatelskou péči prostřednictvím ošetřovatelského procesu. Vede a je zodpovědná za ošetřovatelskou dokumentaci uživatelů služeb. Provádí zápisy do zdravotnické dokumentace uživatelů služby.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, lidskost, loajalitu

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem obsazení pracovní pozice. Po ukončení výběrového řízení budou dokumenty s Vašimi osobními údaji vymazány a skartovány.

Zaměstnanecké výhody:
- podnikové stravování - oběd v ceně 24 Kč,
- dodatková dovolená,
- výhody čerpání FKSP - čerpání z ve výši 3 000 Kč ročně, po dvou letech trvání pracovního poměru 5 400 Kč ročně (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce, dětské tábory),
- příplatky za SO, NE, NOC a svátky, osobní příplatek a možnost mimořádných odměn,
Referenční číslo 14964400782
Pracoviště Domov Korýtko, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace
Ostrava (okres Ostrava-město)
Zábřeh
Petruškova 2936 /6
Firma Domov Korýtko, příspěvková organizace
Kontaktní osoba Ing. Viera Konderlová
tel.: +420 596 761 651
volnamista@domovkorytko.cz
Úřad práce Ostrava
Nabídky brigád Ostrava Nabídky práce Ostrava