Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Všeobecné sestry s osvědčením - Domov seniorů Fénix s.r.o.

Požadovaná profese Všeobecné sestry s osvědčením
Pracovní poměr od 1.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výhody
  • Jiné výhody - 13.plat,plně dotované stravenky
  • Ubytování - možnost přespání mezi směnami
  • Jízdní výhody - zajištěná doprava z autobusové zast.
Mzdové rozpětí od 36000Kč do 40000Kč / měsíc
Poznámka CZ ISCO 2221 Všeobecné sestry se specializací
Požadavky:
- hledáme člověka, pro kterého je tato práce určitým posláním
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, psychická odolnost
- spolehlivost a samostatnost, týmová práce
- práce na PC
- praxe s cílovou skupinou výhodou
- práce všeobecné sestry bez dohledu

- Náplň práce:
zajišťuje příjem - překlad - propuštění uživatelů
- aplikuje medikaci dle přesného znění praktického lékaře Domova
- o všech fyzických a psychických změnách u uživatelů informuje praktického lékaře
- vede zdravotní a ošetřovatelskou dokumentaci
- provádí odběr biologického materiálu
- spolupracuje s praktickým lékařem a odbornými lékaři
- provádí ordinace, převazy, podává léky, provádí výkony
- provádí desinfekci a sterilizaci
Referenční číslo 15039370724
Pracoviště Domov seniorů Fénix s.r.o.001
Horoměřice (okres Praha-západ)
K Sanatoriu 661
Firma Domov seniorů Fénix s.r.o.
Kontaktní osoba Bc. Miroslav Kocán
tel.: +420 777 989 169
m.kocan@seznam.cz
Úřad práce pro Prahu-západ
Nabídky brigád pro Prahu-západ Nabídky práce pro Prahu-západ