Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Všeobecné sestry s osvědčením - Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik

Požadovaná profese Všeobecné sestry s osvědčením
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA, DĚTSKÁ SESTRA - BRATR
Náplň práce: Lázeňská a léčebně rehabilitační péče v 12-ti hodinových směnách, asistence lékařům, vedení dokumentace
- požadujeme vzdělání v oboru zdravotní sestra
- nabízíme:
- náborový příspěvek 60.000 Kč
- týden dovolené navíc
o závodní stravování (příspěvek zaměstnavatele)
- nástup ihned nebo dle dohody
- možnost získání služebního bytu
- další vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
- příspěvek na dopravu
- benefitní karta po zkušební době
- mzda od 22 000,- Kč
Referenční číslo 14952260747
Pracoviště Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
Janské Lázně (okres Trutnov)
náměstí Svobody 272
Firma Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
Kontaktní osoba Nela Ouředníková
tel.: +420 499 860 120,123
nela.ourednikova@janskelazne.com
Úřad práce Trutnov
Nabídky brigád Trutnov Nabídky práce Trutnov