Nabídka již není aktuální

Všeobecné sestry s osvědčením - Oblastní charita Ústí nad Orlicí

Požadovaná profese Všeobecné sestry s osvědčením
Pracovní poměr od 18.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC (uživatelská znalost)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 29400Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: 17. listopadu č.p. 69, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr - možno zkrácený úvazek
- zázemí stabilní organizace
- pestrou práci, vzdělávání a odborný růst
Náplň práce:
- podílí se na koncepci ošetřovatelské služby a strategii organizace
- vede tým vedoucích sester
- podílí se na plánování rozpočtu a personálním zabezpečení ošetřovatelské služby
- metodicky vede ošetřovatelskou službu
- zodpovídá za kvalitu a rozvoj služby
- komunikuje s lékaři a dalšími subjekty
Předpoklady:
- VŠ nebo SŠ vzdělání všeobecná sestra
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost
- samostatnost i schopnost spolupráce
- dobré organizační, komunikační a řídící schopnosti
- uživatelská znalost práce na PC
- zkušenost s řízením lidí výhodou
- řidičský průkaz sk. B
Kontaktní osoba: Petra Kaplanová, tel. č. 731 402 322
Životopisy a motivační dopisy zasílejte:
elektronicky na adresu: katarina.zelenakova@uo.hk.caritas.cz
nebo poštou na adresu: Oblastní charita Ústí na Orlicí, Na Kopečku 356, Letohrad 561 51
Nástup možný ihned
Referenční číslo 13455200771
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky práce Ústí nad Orlicí Nabídky brigád Ústí nad Orlicí
/* Not affection functionality */