Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - handy corp. s.r.o.

Požadovaná profese Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Pracovní poměr od 20.11.2017 do 31.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 17000Kč / měsíc
Poznámka PRODAVAČ/KA SPOJOVACÍHO MATERIÁLU - vedoucí prodejny
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav. Výhodou je znalost spojovacího materiálu a programu MRP výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Starost o chod celé prodejny, prodej spojovacího materiálu, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb, objednávky, fakturace, skladování zboží, práce v programu MRP.
NABÍZÍME: Práce 5 dní v týdnu (Po-Pá), volné víkendy. Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti. Příspěvek na stravování - stravenky, příspěvek na životní/penzijní pojištění dle odpracovaných let.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte e-mailem na marketa.sevcikova@bmkco.cz Informace na tel.čísle 577 005 797 nebo osobně na prodejně Nádražní 9, Valašské Meziříčí
ov. 15.11.
Referenční číslo 13422740788
Pracoviště Handy corp. s.r.o. 02
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Krásno nad Bečvou
Nádražní 9/2
Firma handy corp. s.r.o.
Kontaktní osoba Markéta Ševčíková
tel.: +420 577 005 797
e-mail.: marketa.sevcikova@bmkco.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín

/* Not affection functionality */