Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Úředníci ve výrobě - GS Caltex Czech, s.r.o.

Požadovaná profese Úředníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.11.2018 do 31.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Práce s PC
Jazyky
  • Jiné - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 19000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:

Podpora řízení výroby
Překlad dokumentů

Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání
Znalost Korejského jazyka na středně pokročilé úrovni
Znalost Českého jazyka
Znalost MS Office (zejména MS Excel)
Analytické myšlení
Zkušenost ve výrobním podniku výhodou

Nabízíme:

Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu
Smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Každodenní využití korejského jazyka
Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem od prvního dne nástupu
Navíc dovolená za odpracované roky
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na dovolenou
Docházkový bonus po uplynutí zkušební doby
Roční bonus(13 plat)dle výkonu společnosti
Bonus za znalost korejského jazyka, dle úrovně 10 000,-Kč - 30 000,-Kč

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i korejském jazyce na e-mailovou adresu info@gscaltex.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.
Referenční číslo 14735470791
Pracoviště GS Caltex Czech, s.r.o. - sídlo
Karviná (okres Karviná)
Staré Město
Bohumínská 455 /20
Firma GS Caltex Czech, s.r.o.
Kontaktní osoba Daniela Dieslová, HR asistentka
info@gscaltex.cz
Úřad práce Karviná
Nabídky brigád Karviná Nabídky práce Karviná