Nabídka již není aktuální

Úředníci ve výrobě - Hettich ČR k.s.

Požadovaná profese Úředníci ve výrobě
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 28000Kč / měsíc
Poznámka Disponent - plánovač výroby
Pracovní náplň:
- Zodpovědnost za efektivní a kontinuální plánování výrobního procesu
- Přijímání a zpracování objednávek od zákazníků
- Komunikace se zákazníky a dodavateli
- Správa PPS systému (část určená pro plánování a řízení výroby)
- Reporting nadřízenému
- Plánování, řízení a optimalizace skladových zásob
- Plánování výroby v kooperaci

Požadavky:
- Min. SŠ vzdělání technického směru
- Znalosti z oboru a SAP vítány
- Praxe ve výrobní společnosti
- Znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni podmínkou
- Pečlivost, přesnost, flexibilita

Zaměstnancům nabízíme především jistotu stabilního zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, bonusový systém a bezplatné jazykové vzdělávání. Aktuálně poskytujeme zaměstnancům také příspěvek na dopravu a nově motivačně koncipovaný příspěvek na penzijní připojištění.
Více informací lze získat denně Po - Pá od 7 do 15 hod. na tel.: 566 692 214 nebo na webu www.hettich.com. Své životopisy zasílejte na adresu: Personal_HCR@de.hettich.com
Referenční číslo 13464110706
Úřad práce Žďár nad Sázavou
Nabídky práce Žďár nad Sázavou Nabídky brigád Žďár nad Sázavou
/* Not affection functionality */