Nabídka již není aktuální

Úředníci ve výrobě - Bustec production s.r.o.

Požadovaná profese Úředníci ve výrobě
Pracovní poměr od 18.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 15000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: SŠ nebo odborné vyučení, vhodné i pro absolventy/ky, komunikativnost, proaktivní přístup, pečlivost, odpovědnost, samostatnost.
Náplň práce: koordinace zakázek ve strojírenské výrobě, dohled nad plněním výrobních termínů, denní reporty o pohybu zakázek ve výrobě.
Nabízíme: zázemí stabilní, ryze české společnosti, vysoké nároky, ale také otevřenost, férovost a práci v motivovaném týmu, příspěvek na stravování, motivující pracovní ohodnocení, firemní benefity.
Mzda od 15 000 Kč.
V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na email. adresu: zvejska@bustec.cz
Referenční číslo 13452890716
Úřad práce Blansko
Nabídky práce Blansko Nabídky brigád Blansko
/* Not affection functionality */