Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Úředníci ve skladech - ADVANTAGE CARS s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit

Požadovaná profese Úředníci ve skladech
Pracovní poměr od 1.3.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
  • Němčina - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
komunikace s dodavateli
příjem a výdej zboží
kontrola a naskladňování zboží
organizace a údržba skladových prostor
dentifikace zboží v elektronickém katalogu
odborné poradenství zákazníkům
komunikace se zákazníky
péče o stávající zákazníky
řízení skladových prostor,
administrativní práce, práce s PC
Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru (maturita výhodou)
prokazatelná praxe v oboru min. 1 rok
jazyková vybavenost - anglický nebo německý jazyk na komunikační úrovni
technická znalost aut
ŘP sk. B
znalost skladového hospodářství výhodou
nalost práce na PC
časová flexibilita
vysoké pracovní nasazení
trestní bezúhonnost
spolehlivost, pečlivost a samostatnost
Nabízíme:
opráci na HPP
zázemí stabilní společnosti
zajímavé platové podmínky
práce s luxusními vozy (Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Porsche, Rolls Royce ... a mnoho dalších)
Nástup:
1.3.2016
Místo výkonu práce:
- Freyova 980/10, Praha 9 - Vysočany (výborná dostupnost hromadnou dopravou / možnost parkování)

K CV připojte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Referenční číslo 10297880744
Úřad práce Praha 3
Nabídky brigád Praha 3 Nabídky práce Praha 3