Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Úředníci ve skladech - ADVANTAGE CARS s.r.o.

Požadovaná profese Úředníci ve skladech
Pracovní poměr od 1.3.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
  • Němčina - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
komunikace s dodavateli
příjem a výdej zboží
kontrola a naskladňování zboží
organizace a údržba skladových prostor
dentifikace zboží v elektronickém katalogu
odborné poradenství zákazníkům
komunikace se zákazníky
péče o stávající zákazníky
řízení skladových prostor,
administrativní práce, práce s PC
Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru (maturita výhodou)
prokazatelná praxe v oboru min. 1 rok
jazyková vybavenost - anglický nebo německý jazyk na komunikační úrovni
technická znalost aut
ŘP sk. B
znalost skladového hospodářství výhodou
nalost práce na PC
časová flexibilita
vysoké pracovní nasazení
trestní bezúhonnost
spolehlivost, pečlivost a samostatnost
Nabízíme:
opráci na HPP
zázemí stabilní společnosti
zajímavé platové podmínky
práce s luxusními vozy (Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Porsche, Rolls Royce ... a mnoho dalších)
Nástup:
1.3.2016
Místo výkonu práce:
- Freyova 980/10, Praha 9 - Vysočany (výborná dostupnost hromadnou dopravou / možnost parkování)

K CV připojte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Referenční číslo 10297880744
Úřad práce Praha 3
Nabídky brigád Praha 3 Nabídky práce Praha 3