Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - MW-DIAS, a.s.

Požadovaná profese Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů
Pracovní poměr od 13.9.2019 do 17.9.2020
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 13350Kč do 14300Kč / měsíc
Poznámka A02 z:22/8/2018 (HPP, DPP, DPČ) a:16/7/2019
Náplň práce:
- úklid denních místností, kanceláří, šaten a sociálních prostor
- ošetření robotů
- venkovní úklid.
Platové podmínky se odvíjí dle náplně práce.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti - podmínkou
- schopnost práce v třísměnném provozu ranní/odpolední/noční.
Ranní: 06-14h. odpolední: 14-22h, noční: 22-06h.
Zaměstnanecké výhody:
- příplatky 10% za noční a víkendové směny
- měsíční bonusy 0-15% z čisté mzdy.
Kontakt uveden viz výše.
Referenční číslo 14943580702
Pracoviště MW-DIAS, a.s., pracoviště Hyundai Nošovice - lakovna
Nošovice (okres Frýdek-Místek)
Hyundai 700 /3
Firma MW-DIAS, a.s.
Kontaktní osoba Lenny Pavlíková
tel.: +420 605 223 351
pavlikova@ivacom.cz
Úřad práce Frýdek-Místek
Nabídky brigád Frýdek-Místek Nabídky práce Frýdek-Místek