Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - DAS Czech Republic s.r.o.

Požadovaná profese Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 12000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
Úklid prostor společnosti

Požadujeme
trestní rejstřík bez záznamu; OU/SOU/SŠ, pečlivost, pracovitost

Nabízíme:
5 dní dovolené navíc; Příspěvek na stravu (stravenky); Docházkový bonus
Referenční číslo 13451230755
Pracoviště DAS Czech Republic s.r.o.
Hranice (okres Přerov)
Hranice I-Město
Olomoucká 306
Firma DAS Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba Pavla Mlnaříková
tel.: +420 725 607 831
e-mail.: hr@c-das.com
Úřad práce Hranice
Nabídky práce Hranice Nabídky brigád Hranice

/* Not affection functionality */