Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o.

Požadovaná profese Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Pracovní poměr od 3.9.2018
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (10 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 3050Kč do 6100Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: Provádění pravidelného úklidu (kanceláře, sociální zařízení, společné prostory), údržba blízkého okolí budovy, zajištění pořádku a čistoty.
Požadujeme spolehlivost a pečlivost.
Práce určena pouze pro OZP!!!!
Nabízíme možnost podnikového stravování, placené přesčasy, podnikové slevy.
Referenční číslo 14708510708
Pracoviště Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o.-provoz Třebíč
Třebíč (okres Třebíč)
Pocoucov
Firma Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o.
Kontaktní osoba Tereza Bačáková
tel.: +420 778 719 455od7,00do15,00hod.
personalistka@napojebrabec.cz
Úřad práce Třebíč
Nabídky brigád Třebíč Nabídky práce Třebíč