Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - BioModrá s. r. o.

Požadovaná profese Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Pracovní poměr od 27.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 17000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: 775 008 788 všední dny mezi 9-18, e-mail: veronika@biomodra.cz
Úklidová firma BioModrá Praha je zde proto, aby se profesionálně, spolehlivě a pečlivě postarala o úklid firmy či domova našich klientů. Nabízíme pravidelný úklid kanceláří a firem, úklidy administrativních prostor, úklidy obchodního prostoru či showroomu, úklid škol, úklid klinik či úklid SVJ. Mnoholetá spolupráce s velkými i malými firmami v Praze je důkazem toho, že BioModrá je úklidová firma, jenž je jedničkou na trhu v kvalitě úklidů kancelářských prostor a úklidu administrativních budov.
Jak je to možné? Díky osobní zkušenosti s prostředím firem všech velikostí a různých obchodních zaměření, a tudíž jejich specifickými požadavky.
Do našeho týmu zaměstnanců hledáme nového kolegu či kolegyni, který/á se bude starat o čistotu prostor našich významných klientů.
Náplň práce:
" úklid klientských prostor (vytírání podlah a jiných povrchových ploch, vynášení odpadků, utírání prachu, dále podle potřeb klienta)
Váš profil:
" předchozí zkušenosti s úklidem vítány
" vysoké pracovní nasazení a ochota k fyzické práci
" příjemné, vstřícné vystupování
" pečlivost, samostatnost
" výpis z RT
" zodpovědnost, spolehlivost, diskrétnost
Nabízíme:
" práci ve stabilní společnosti formou hlavního pracovního poměru (HPP) nebo dlouhodobé brigády (DPČ)
" 24 hodinovou podporu týmu
" 15.000-17.000,-
Referenční číslo 14956020758
Pracoviště BioModrá s. r. o. - Praha
Praha (okres Hlavní město Praha)

Firma BioModrá s. r. o.
Kontaktní osoba Veronika Vančurová
tel.: +420 775 008 788
veronika@biomodra.cz
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2