Nabídka již není aktuální

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Požadovaná profese Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách
Pracovní poměr od 01.02.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Výhody
  • Podnikové stravování - příspěvek
Mzdové rozpětí od 26020Kčdo 33930Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň: : Teoretická výuka předmětu Automatizace
Vzdělání:vysokoškolské, zaměření elektro a doplňkové pedagogické studium
Požadujeme: doplňkové pedagogické studium, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Nabízíme: práci na plný úvazek, pracovní smlouvu na dobu neurčitou od 1. 2. 2019 ( po roce zapracování), příspěvek na stravování, příspěvky z FKSP, po 3 měsících může být přiznán osobní příplatek, možnost dalšího profesního rozvoje.
Místo je vhodné i pro absolventy.
Referenční číslo 13266070753
Úřad práce Pardubice
Nabídky práce Pardubice Nabídky brigád Pardubice
OK
/* Not affection functionality */