Účetní všeobecní - Kendrion (Prostějov) s.r.o.

Požadovaná profese Účetní všeobecní
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Ekonomika - podvojné účetnictví
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní
Mzdové rozpětí od 22000Kčdo 27000Kč / měsíc
Poznámka Nástup ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj profesní životopis prostřednictvím e-mailu: martina.svobodova@kendrion.com nebo písemně na adresu: Kendrion (Prostějov) s.r.o., Průmyslová 10, 79601 Prostějov. Kontaktní osoba: Mgr. Martina Svobodová, tel.: 582 300 781.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe min. 1 rok na obdobné pozici v mezinárodní společnosti, znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů. Orientace v problematice DPH a majetku výhodou, komunikativní znalost AJ nebo NJ, dobrá znalost MS Office, znalost práce s interním SW, pečlivost a zodpovědnost, samostatnost, pozitivní přístup, časová flexibilita.
Náplň práce: zaúčtování a kontrola tuzemských i zahraničních materiálových a režijních faktur, účtování interních a pokladních dokladů, podílení se na závěrkových operacích a auditech společnosti, spolupráce při inventarizaci zásob, majetku a účtů při účetních závěrkách, sestavování statistických výkazů pro ČSÚ, spolupráce na přípravě reportů společnosti a podkladů pro daňová přiznání, spolupráce s kolegy na finančním oddělení.
Nabízíme: zajímavou práci v zavedené mezinárodní rostoucí společnosti, firemní stravování, dovolená nad rámec 4 týdnů, jazykové vzdělávání, zaměstnanecké benefity, teambuildingové akce, akce podporující management zdraví, odpovídající finanční ohodnocení, profesionální pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí.
Referenční číslo 13297310767
Pracoviště KENDRION (Prostějov) s.r.o.
Prostějov (okres Prostějov)
Průmyslová 4267/10
Firma Kendrion (Prostějov) s.r.o.
Kontaktní osoba Martina Svobodová
tel.: +420 582 300 781
e-mail.: martina.svobodova@kendrion.com
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */