Požadovaná profese Účetní všeobecní
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek, minimálně 30 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Jiné (praxe v účtování, spolehlivost, zodpovědnost)
Mzdové rozpětí od 14000Kč / měsíc
Poznámka První kontakt:
Brožek Lukáš, tel.: 603 517 463,
e-mail: lukas.brozek@alwer.cz,
osobně: Václavská 8 - Obecní dvůr, Kolín, středa 9 - 11 hod.

Náplň práce:
Zpracování a zaúčtování účetních dokladů, platby, spolupráce s daňovou poradkyní. Účtování v programu Pohoda a Profesionál.

Požadavky:
Praxe v účtování, spolehlivost, zodpovědnost.

Pracovní doba: 8.00-14.00
Referenční číslo 13548260728
Pracoviště Alwer office s.r.o. - Obecní dvůr
Kolín (okres Kolín)
Kolín III
Václavská 8
Firma Alwer office s.r.o.
Kontaktní osoba Lukáš Brožek
tel.: +420 603 517 463
e-mail.: lukas.brozek@alwer.cz
Úřad práce Kolín
Nabídky práce Kolín Nabídky brigád Kolín

/* Not affection functionality */