Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - DRKOŠ INTERIERY s.r.o.

Požadovaná profese Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr od 1.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 21000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: Vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, aktivní přístup a velké pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, logické myšlení, fyzické dispozice, schopnost pracovat v kolektivu, umění naslouchat, ochota na sobě pracovat, orientace v technických výkresech, znalost práce na PC a znalost obsluhy CNC obráběcích strojů výhodou.
Náplň práce: Výroba řemeslně náročného nábytku převážně z masivu.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti s více než dvacetiletou zkušeností, perspektivní a stabilní práci s vysokými standardy práce, výše ohodnocení závislé na znalostech (schopnostech) a zkušenostech jednotlivce a na výkonu a výsledcích firmy. Pracoviště Javoří u Maletína. Pracovní doba ranní směna 5:45-14:00 hod., odpolední směna 14:00-22:15 hod.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: radkager@seznam.cz, osobní kontakt je možný pouze po telefonické domluvě s panem Liborem Drkošem, tel. 603263225.

Referenční číslo 9643770750
Pracoviště DRKOŠ INTERIERY s.r.o. - prac.
Maletín (okres Šumperk)
Javoří
Firma DRKOŠ INTERIERY s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Libor Drkoš, jednatel
Úřad práce Šumperk
Nabídky brigád Šumperk Nabídky práce Šumperk