Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - JP-KONTAKT, s.r.o.

Požadovaná profese Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr od 1.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC - obsluha CNC strojů
Výhody
  • Podnikové stravování - stravenky
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce Moravany.
Náplň práce : - obsluha jednoho z našich moderních CNC strojů, výroba nábytku
Požadujeme: - vzdělání nebo praxi ve výrobě nábytku, zkušenosti s obsluhou CNC strojů, samostatnost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme : - zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi
dobré platové ohodnocení s motivační složkou, práce v příjemném prostředí a podpora zkušeného a vstřícného kolektivu, možnost kariérního růstu
Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní akce

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - dle dohody.
Referenční číslo 14739000718
Pracoviště JP-KONTAKT, s.r.o. - pracoviště Moravany
Moravany (okres Pardubice)
9. května 289
Firma JP-KONTAKT, s.r.o.
Kontaktní osoba Personální oddělení
tel.: +420 778 484 964
personalistika@jp-kontakt.cz
Úřad práce Pardubice
Nabídky brigád Pardubice Nabídky práce Pardubice