Třídiči odpadů - DOKAS Dobříš, s.r.o.

Požadovaná profese Třídiči odpadů
Pracovní poměr od 8.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Výhody
  • Jiné výhody - stravenky
Mzdové rozpětí od 21000Kč do 21500Kč / měsíc
Poznámka Pozice: zástupci vedoucího na dotřiďovací lince
Náplň práce: vedení týmu, vedení evidence odpadů, třídění odpadů plast a papír
Požadavky: základní znalost Word a Excel, řidičský průkaz sk. B, průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou
1 směna - střídání ranní směny (6:00 - 14:00 hod.) a odpolední směny (14:00 - 22:00 hod.)
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Nástup možný ihned. Mzda: 16 000,- až 19 000,- Kč
Kontakt: Táborská Lucie, tel.: 606 641 470 - 8:00 - 15:00 hod., e-mail: sekretariat@dokas.cz
Místo výkonu práce: DOKAS Dobříš, s.r.o. provoz Svaté Pole, obec: Svaté Pole
Referenční číslo 14642500753
Pracoviště DOKAS Dobříš, s.r.o. provoz Svaté Pole
Svaté Pole (okres Příbram)

Firma DOKAS Dobříš, s.r.o.
Kontaktní osoba Lucie Táborská
tel.: +420 606 641 470
sekretariat@dokas.cz
Úřad práce Příbram
Nabídky brigád Příbram Nabídky práce Příbram