Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Tiskaři - KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

Požadovaná profese Tiskaři
Pracovní poměr od 13.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: obsluha ofsetového tiskového strojeformátu B1 Heidelberg CD 102-6
PP: doba určitá 1 rok, zkuš. doba 3 měsíce, PP lze prodloužit
Nástup: ihned
Vzdělání: střední odborné (vyučen)
Mzdové ohodnocení: 20 000 - 30 000 Kč/ měs. hrubého (dle prac. zkušeností a dosažené praxe)
Nabízíme: podnikové stravování; dovolenou navíc, motivační bonus a příspěvek na penzijní připojištění; možnost ubytování
Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na www.koh-i-noor.cz zasílejte na e-mail: dryova@koh-i-noor.cz , příp. tel. 389 000 398 - p. Dryová
Referenční číslo 9803020791
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice