Požadovaná profese Tiskaři
Pracovní poměr od 1.6.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: tisk na hlubotiskových a flexotiskových strojích nebo na ofsetových strojích - podle zařazení pracovníka - zakládá tiskovou formu do stroje, zakládá potiskovaný materiál (správnou stranou s úpravou pro tisk) a nalije správně naředěné tiskové barvy, nastavuje technologické parametry tiskového stroje, provádí soutisk a ve spolupráci s mísírnou dobarvení zakázky, provádí kontrolu adheze barev k podložce, rozměrů a správného směru navíjení, provádí kontrolu barevnosti zakázky, správnost vybarvení dle předlohy a čitelnost čárového kódu, nastavuje odvinovací a navinovací tahy na stroji, během tisku odebírá kontrolní archy ke kontrole barevnosti (barvotisk vizuelně a direktní barvy spektofotometricky), provádí předepsanou údržbu stroje, čištění, pracuje s DPG barvou a etiketami, provádí zápisy do dokumentace k výrobkům a materiálu, vypisuje výrobní dokumentaci.
Požadujeme: vyučení v oboru tiskař nebo ÚSO vzdělání technického směru, zkušenosti v polygrafii, zdravotní způsobilost (dobrý zdravotní stav), fyzickou sílu, bezúhonnost - čistý trestní rejstřík, barvocit, manuální zručnost, pečlivost, smysl pro detail, znalost práce s počítačem, ochotu pracovat ve směnném provozu.
Nabízíme: poukázky na děti, dotované stravování, možnost ubytování a další zaměstnanecké benefity.
Kontakt e-mailem nebo osobně
Referenční číslo 10797750747
Pracoviště OTK GROUP, a.s.
Kolín (okres Kolín)
Kolín IV
Plynárenská 233
Firma OTK GROUP, a.s.
Kontaktní osoba Inna Petrova
tel.: +420 321 759 429
inna.petrova@otk.cz
Úřad práce Kolín
Nabídky brigád Kolín Nabídky práce Kolín