Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Technici v oblasti geologie - Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s.

Požadovaná profese Technici v oblasti geologie
Pracovní poměr od 3.10.2019 do 30.9.2020
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 16000Kč do 19000Kč / měsíc
Poznámka TECHNIK, TERÉNNÍ PRACOVNÍK/-ICE
Požadavky
- Spolehlivost, důslednost a zodpovědnost.
- Technická a fyzická zdatnost.
- Řidičský průkaz skupiny B.
- Znalost MS Office.
- Předchozí praxe v oboru je výhodou, ale není požadována.
Hlavní pracovní náplň
- Sběr dat v terénu, měření, základní mapovací práce, základní zpracování dat a naměřených hodnot.
- Technická pomoc při polních zkouškách.
- Provádění inklinometrických měření.
- Statické a dynamické odběry vzorků podzemní vody.
- Měření hladiny podzemní vody.
- Základní tabelární zpracování naměřených dat v MS office.
- Kontrol, revize, údržba a opravy měřicích míst, loggerů a vrtů.
Zaměstnanecké výhody: Možnost změny pracovního úvazku na dobu neurčitou. Týden dovolené navíc, podnikové stravování, Flexi Pass 2 000,-- Kč, třináctý plat, mimořádné odměny při práci přesčas, služební telefon a výhodný zaměstnanecký tarif pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní spoření a životní pojištění

HLÁSIT SE: Burda Jan RNDr. Ph.D., tel.: 476208650, e-mail: burda@vuhu.cz
Referenční číslo 16739460721
Pracoviště Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s.
Most (okres Most)
tř. Budovatelů 2830 /3
Firma Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s.
Kontaktní osoba RNDr. Jan Burda, Ph.D.
tel.: +420 476 208 650
burda@vuhu.cz
Úřad práce Most
Nabídky brigád Most Nabídky práce Most