Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - MARBES CONSULTING s.r.o.

Požadovaná profese Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři
Pracovní poměr od 3.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 90000Kč / měsíc
Poznámka Životopis zasílejte na e-mail: Svetlana.ubryova@marbes.cz
Popis pozice
Provádění konzultačních prací u zákazníka, tvorba koncepčních materiálů a nabídek, instalace a nastavování parametrů SW, testování SW, školení pracovníků zákazníka, prezentace řešení, podpora produktivního provozu, tvorba dokumentace, sběr podnětů na další rozvoj SW.
Požadujeme
" praktické zkušenosti s konzultační činností v oblasti IT
" samostatnost při práci na zadaných úkolech
" komunikativnost, schopnost práce v týmu
" prezentační schopnosti
" řidičské oprávnění skupiny B
" minimálně pětiletá praxe v oboru
Výhodou
" znalosti a zkušenosti s IT ve státní správě a samosprávě
" znalost IT technologií (SQL, administrace OS)
Nabízíme
" spoluúčast na zajímavých projektech pro prestižní zákazníky nejen ve státní správě a samosprávě
" motivující ohodnocení a další benefity
" příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
" další vzdělávání, profesní a osobní rozvoj
Místo výkonu: Plzeň, Praha, Brno
Možnost nástupu: dohodou, možný zkrácený úvazek

Zaměstnanecké výhody: Telefon, notebook
Referenční číslo 14744090793
Pracoviště MARBES CONSULTING s.r.o.
Plzeň (okres Plzeň-město)
Východní Předměstí
Brojova 2113 /16
Firma MARBES CONSULTING s.r.o.
Kontaktní osoba ŽIVOTOPIS
Svetlana.ubryova@marbes.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň