Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - B E K O Engineering, spol. s r.o.

Požadovaná profese Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní
Mzdové rozpětí od 25000Kčdo 35000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- spolupráce a podpora týmu (analýza, udržování, navrhování zlepšení a aktivní zlepšování IT systémů BEKO)
- technická, odborná a konzultační podpora
- sledování technologií
- analýza a jiná činnost spadající do oblasti podnikání zaměstnavatele.
- činnost na interní IT systémech BEKO za účelem zlepšování efektivity a bezpečnosti vnitřních systémů a procesů.
- IT administrativní činnost na interních systémech a zařízení BEKO
- tvorba dat souvisejících s těmito systémy
Požadujeme:
- úplné střední vzdělání technického směru
- zkušenosti se správou webové prezentace, klient / server aplikací
- znalost programování, makra, PHP, SQL, Java
- znalost AJ na komunikační úrovni
- ochotu učit ne novým věcem a stále se na sobě pracovat
- flexibilitu
Nabízíme vám:
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí
- firemní bonusy
Hlásit se e-mailem.
Referenční číslo 12963490796
Pracoviště B E K O Engineering, spol. s r.o.-001
Liberec (okres Liberec)
Liberec III-Jeřáb
1. máje 871/13
Firma B E K O Engineering, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Aneta Soudková
Střední 57/7, Veleslavín, 162 00 Praha 616
tel.: +420 235 094 323
e-mail.: soudkova@beko-plm.cz
Úřad práce Liberec
Nabídky práce Liberec Nabídky brigád Liberec

/* Not affection functionality */