Nabídka již není aktuální

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - PHARMING, a.s.

Požadovaná profese Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - + max 50% osobní hodnocení
Mzdové rozpětí od 14500Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Zahrady č.p. 34, Krásná Lípa.
Požadavky: chuť pracovat, spolehlivost, barvocit , flexibilitu, běžnou znalost práce na PC . Rádi Vám vše ukážeme při osobním pohovoru a v práci Vás zaučíme. Po zaučení dle schopností zvýšení platu.
Náplň práce: Po 2 měsíčním zaučení je běžná a výstupní kontrola výrobků a s ní spojená administrativa.
Kontakt: Zájemci zašlou písemný životopis !!!!
Referenční číslo 14630770737
Úřad práce Rumburk
Nabídky brigád Rumburk Nabídky práce Rumburk