Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - Lifecycle Lab s.r.o.

Požadovaná profese Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 16000Kč do 23000Kč / měsíc
Poznámka Požadavky: uživatelská znalost práce na PC podmínkou, zkušenost s pájením výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, znalost anglického jazyka výhodou, platná vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5 a výše výhodou
Náplň práce: diagnostika a oprava slaboproudých elektronických zařízení, vedení záznamů a evidence oprav, dodržování pravidel ESD, BOZP a PO
Nabízíme: jednosměnný provoz, příjemné pracovní prostředí, možnost osobního růstu, mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků - základní mzda + bonusy
stravenky, dodatková dovolená dle odpracované doby
Referenční číslo 14683830707
Pracoviště Lifecycle Lab s.r.o.
Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec)
Jindřichův Hradec III
Na Piketě 535
Firma Lifecycle Lab s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Veronika Bartošová
tel.: +420 778 505 930
v.bartosova@lifecycle-lab.cz
Úřad práce Jindřichův Hradec
Nabídky brigád Jindřichův Hradec Nabídky práce Jindřichův Hradec