Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - Lifecycle Lab s.r.o.

Požadovaná profese Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení
Pracovní poměr od 17.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Dovednosti
  • Práce s PC
Mzdové rozpětí od 14000Kč / měsíc
Poznámka Dle domluvy možnost i na DPP či DPČ;
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení;
Požadavky: uživatelská znalost práce na PC podmínkou, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, znalost anglického jazyka výhodou
Náplň práce: oprava elektronických zařízení, vedení záznamů a evidence oprav, dodržování pravidel ESD, BOZP a PO
Nabízíme: jednosměnný provoz, příjemné pracovní prostředí, možnost osobního růstu, mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků - základní mzda + bonusy
KONTAKT TELEFONICKY (8.00 - 15:00 hod) NEBO E-MAILEM
Referenční číslo 13455820795
Pracoviště Lifecycle Lab s.r.o.
Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec)
Jindřichův Hradec III
Na Piketě 535
Firma Lifecycle Lab s.r.o.
Kontaktní osoba Veronika Bartošová
tel.: +420 735 773 056
e-mail.: v.bartosova@lifecycle-lab.cz
Úřad práce Jindřichův Hradec
Nabídky práce Jindřichův Hradec Nabídky brigád Jindřichův Hradec

/* Not affection functionality */