Svářeči - Servis jeřábů, a.s.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Svářeči
Pracovní poměr od 19.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Bez vzdělání
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- příprava a čištění materiálu, údržba nástrojů a svařovacích přístrojů, řezání kovových materiálů na řezacích strojích
- provádění svařovacích prací, vyrovnání a úprava svaru

Požadujeme:
- zručnost, soustředěnost, obratnost
- technické myšlení, prostorovou představivost
- platný svářečský certifikát

Nabízíme:
- možnost stravování a jiné zaměstnanecké výhody

Prosíme o zaslání životopisu na uvedený email, osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě možný přednostně v pátek.
Referenční číslo 14852340756
Pracoviště Servis jeřábů, a.s.
Slaný (okres Kladno)
Netovická 374
Firma Servis jeřábů, a.s.
Kontaktní osoba Thao Ngo
tel.: +420 770 678 789
tn.pobyt@gmail.com
Úřad práce Kladno
Nabídky brigád Kladno Nabídky práce Kladno